Skip to content Üleminek külgribale Jalapeale hüpata

Kas on olemas alternatiivseid meetodeid, et leevendada podagra valu?

Podagra on seisund, mida võib põhjustada urineerimine. On palju meetodeid, mis toimivad kõigile. Saadaval on palju võimalusi, sealhulgas söe ja söe salvid ja toidulisandid, holistilised meetodid ja soojenduspadjad podagrahooga seotud valu puhul. Tõenäoliselt olete valmis proovima kõike, et valu peatada. See artikkel annab teile kasulikku teavet selle kohta, kuidas vähendada podagra rünnakuid ja minimeerida rünnakust tulenevat valu. Hea mõte on arutada oma arstiga, millised on parimad ravivõimalused valu puhul ja mida peaksite vältima.

Alternatiivsed meetodid

Soojenduspadjad on populaarne ravi, et vähendada valu podagra rünnaku. Vaheldumisi kasutage jääpakki ja soojenduspatja, vahetades neid iga 15 minuti järel. Kuigi see ei leevenda valu täielikult, muudab see selle vähem tugevaks ja talutavamaks. Sama tulemuse saavutamiseks võite kasutada kuuma või külma vett, kui te ei soovi kasutada soojenduspatja.

Pärast seda, kui olete ala umbes 2-3 minutit kuumas vees leotanud, vahetage 30-45 sekundit külma vee vastu. Jätkake seda protsessi, kuni valu on kontrolli all. Teine võimalus on leotada liigest soojas Epsom-soola sisaldavas vees. Seda saab osta enamikust kauplustest vaid mõne dollari eest.

Paljude muude tervisehädade puhul leiate pakendist kasutusjuhendid. Pange 3 spl Epsomi soola kaussi sooja veega. Laske sellel vähemalt pool tundi seista. Paljud inimesed on teatanud positiivsetest tulemustest soojenduspadjadest podagra puhul. Proovige erinevaid meetodeid, et leida enda jaoks sobivaim. Vältige toiduaineid ja jooke, mis võivad põhjustada podagra ägenemist.